top of page
1.png

KOMANDOS Z NIEBA

Książka o Św. Michale Archaniele powstała specjalnie dla potrzeb dzieci w związku z wojną na Ukrainie.

Jest to adaptacja prawdziwej historii  jak Święty Michała Archanioł uratował żołnierza - marines podczas wojny w Korei.

Historia jest przeplatana pięknym barwnymi ilustracjami, które wykonała Julia Sarapata de Carvahlo by dzieci jeszcze bardziej mogły być przeniknięte opowiadaniem i ta niesamowitą historią.

Dzieci uwielbiają ja czytać. Wydaliśmy ją w formie leporello .

Po rozłożeniu książka ma prawie metr.

Książka została przetłumaczona i wydana w języku ukraińskim i trafiła już do kilku tysięcy dzieci - małych uchodźców jak również bezpośrednio na Ukrainie. 

PODZIĘKOWANIE DZIECI Z UKRAINY

Zobaczcie jak dzieci z Ukrainy nam i wam dziękują za tą książkę. 

SUPERBOHATER Z NIEBA

Z przyjemnością prezentujemy naszą najnowszą książkę, która nie tylko poruszy serca czytelników w Polsce, ale również na Mont Saint Michel. Opowieści zawarte w książce mają głębokie związki z tym miejscem wpisanym na światową listę dziedzictwa UNESCO i zapewnią dzieciom podróż przez świat ich Superbohatera z Nieba. Już we wrześniu będzie miała miejsce premiera naszej książki, która z pewnością zapełni nie tylko domowe biblioteki ale też serca naszych młodych  czytelników.

W trakcie prac nad książką nieustannie dbamy o najdrobniejsze szczegóły, zwłaszcza nad ilustracjami, które stanowią serce tego dzieła. Każdy szczegół jest starannie przemyślany, aby zapewnić czytelnikom niezapomniane wrażenia wizualne.

Już w połowie czerwca rusza przedsprzedaż naszej książki. Zapraszamy do wzięcia udziału i zakupu egzemplarza już teraz, aby być częścią tej niezwykłej podróży przez świat literatury dla najmłodszych.

Nie przegap okazji, by być jednym z pierwszych, a nam pomóc w promocji tej cudownej książki.

Zrzut ekranu 2024-04-11 o 12.35.20.png
bottom of page