top of page

Spotkanie w anielskiej sprawie - tak to wyglądało!

Zaktualizowano: 29 lip 2023

Jesteśmy niezmiernie podekscytowani i dumni, że nasze wydarzenie 'Spotkanie w Anielskiej Sprawie' odniosło ogromny sukces! Nasza fundacja, wraz z hojnym wsparciem wolontariuszy i partnerów, zorganizowała to spotkanie z gościem ks. Marcello Stanzione i Wincentym Podobińskim producentem filmu "Pod anielskim skrzydłem".

Artykuł o naszym wydarzeniu ukazał się w mediach, co dodatkowo podkreśliło jego znaczenie i wpływ na życie zwyczajnych ludzi. Wyjątkowe chwile spędzone z Aniołem Michałem, wspólne rozmowy w kuluarach zabawa, uśmiechy na twarzach i chwile wzruszenia - to wszystko pozostawiło niezatarte ślady w sercach wszystkich uczestników.

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i hojność, które uczyniły to wydarzenie możliwym. Wasze wsparcie jest dla nas bezcenne i motywuje nas do kontynuowania naszej misji. Razem z wami i naszymi aniołami możemy czynić cuda.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym artykułem, aby dowiedzieć się więcej o naszym wydarzeniu i jego inspirującym wpływie.19 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page