Konkurs dla dzieci w SP Sióstr Nazaretanek w Warszawie
- Fundacja Bądźcie jak dzieci
- 29 lis 2022
- 1 minut(y) czytania
Zaktualizowano: 22 maj 2023
W listopadzie 2022 roku był kolejny konkurs we współpracy z naszą Fundacją. dziękujemy siostrze Edycie Pietrzak, która poświęciła nam dużo czasu byśmy mogli go zorganizować w szkole, która prowadzą siostry.
Nagrodziliśmy pracę Ewy! Gratulujemy!
Rodzice i dzieci mogli przeczytać o działaniach naszej fundacji w biuletynie Akademia Nazaretu. Dziękujemy!

![logoBJD_2023_03_27[34124].png](https://static.wixstatic.com/media/bc1566_b60f08391e61432985524db7cc205542~mv2.png/v1/fill/w_104,h_78,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,enc_avif,quality_auto/logoBJD_2023_03_27%5B34124%5D.png)



Komentarze